مطالب مرتبط

راه شهیدان را گم نکنید

راه شهیدان را گم نکنید

شهادت می دهم به یگانگی خدا و هم چنین که حضرت محمد (ص) فرستاده خداست و علی (ع) و یازده فرزند پاک و معصومش اولیاء خدا هستند.

راه شهیدان را گم نکنید

بسم الله الرحمن الرحیم


شهادت می دهم به یگانگی خدا و هم چنین که حضرت محمد (ص) فرستاده خداست و علی (ع) و یازده فرزند پاک و معصومش اولیاء خدا هستند.
فاطمه جان چند کلمه ای با تو درد دل می کنم. در وهله اول پدرم را وصی تو و بچه ها  قرار دادم و بعد از پدرم خودت فاطمه جان وصی بچه ها هستی. فاطمه جان پدرم خیلی برای ما زحمت کشیده پس با نظارت پدرم هرکاری که خواستی انجام بدهی مشورت کن. فاطمه جان مصطفی را بعد از اینکه درسش تمام شد او را به قم بفرست تا درس طلبگی بخواند و زهرا و سمیه را تا حتی الامکان به مدرسه بفرست که درس بخوانند تا باسواد شوند.
فاطمه جان از این مدت زندگی که با هم بودیم از تو می خواهم اگر خدای نکرده از من تندی یا بدی دیدی مرا حلال کنی و به حقم دعا کن تو خیلی همسر باوفایی برای من بودی چون سختیهای زیادی کشیدی ولی صبرکن که وعده خدا حق است.بردار  فاطمه جان هر چه تو کردی بچه هارا مرتب رسیدگی می کنی که سختی نکشند و آنها را خدمت گزار به اسلام تربیت کن فاطمه جان دیگر عرضی ندارم و در همین جا با تو وبا بچه هامصطفی زهرا سمیه خداحافظی می کنم وهمگی شماها را به خدای بزرگ می سپارم - خداحافظ - والسلام - همسرت رضا قربانی
خدایا تا انقلاب مهدی (ع) خمینی را نگهدار
خدایا ترا به حق زهرا (س) رزمندگان اسلام پیروز بگردان


غواص شهید رضا قربانی:
درخواستم این است که هنگام گریستن بر شهید ٰ مصائب وسختیهای اهل بیت را به یاد آورید . دردهای زینب را به یاد آورید خرابه شام را به یادآورید و اشکهایتان را نذر دخترک سه ساله امام حسین علیه السلام کنید.
دوستان خوبم به همه بگویید تنها گریه بر شهید وغصه خوردن کافی نیست راه شهیدان را گم نکنید وهمواره پیروی کنید

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید

به بالا