مطالب مرتبط

وادی السلام

پنج شنبه, ۱۲ شهریور ۱۳۹۴
وادی السلام چند روز بود که زانویم به شدت درد می کرد  شب در خانه با حاج علی درد دل کردم به او گفتم پسرم تو چطور شهیدی هستی که حاجت همه را می دهی ولی مرا شفا نمی دهی .

سرداران سپيده ، مادران خورشيد(۶)

دوشنبه, ۰۲ شهریور ۱۳۹۴
سرداران سپيده ، مادران خورشيد(6) سرداران سپيده ، مادران خورشيد(۶) حاج قاسم ، در پايان عمليات پيروز و شگفت انگيز والفجر ٨ وعبور تاريخىغواصان خط شكن ثارالله از اروند سحر اميز و وحشى وفتح فاو در جمع مردمقدر شناس كرمان كه شعار مى دادند رزمندگان ، تشكر تشكر گفت، نه بگوييديزدانى ، تشكر تشكر
سرداران سپيده ،مادران خورشيد(5) سرداران سپيده ،مادران خورشيد(۵) نميدانم؟رجزخواني ميدان جنگ را ديده ايد وشنيده ايد؟ انگاه كه پهلواني دلاور و سرداري سر بدارروبروي دشمن تا دندان مسلح مي ايستد وچونان شير مي غردواز خود ونسل و ايل وتبارش ميگويدوتوان و قدرتش را دربر هم زدن محاسبات دنيايي به رخ عالم وادم مي كشد.

آقا زاده ها

جمعه, ۳۰ مرداد ۱۳۹۴
آقا زاده ها  آقازاده ها نه آن کسانی هستند که به اعتبار پدرانشان به جایگاه و اعتبار دنیایی و صد البته ثروت و شهرت رسیدند.آقا زاده سردارشهید علی شفیعی است که در کودکی پدرکارگرش را ازدست دادسالها درفقر مطلق با مادر رنجدیده اش زندگی کرد

رضای معبود

چهارشنبه, ۲۸ مرداد ۱۳۹۴
رضای معبود وصیت نامه ی شهید عیسی حیدری :بسم الله الرحمن الرحیم« إنّ اللهَ اشتَری مِنَ المُؤمِنینَ أنفُسَهُم وَ أموالَهُم بِأنّ لَهُم الجَنّة یُقاتِلونَ فی سَبیلِ الله » توبه ، ۱۱۱گواهی می دهم خدایی نیست جز الله ، پاینده و پابرجاست و در خلقت آسمان و آفرینش زمین هیچ کس را به کمک نگرفت . گواهی می دهم محمد (ص) بنده و رسول خدا و آخرین پیامبر الهی و کامل ترین انسان روی زمین است .

سنگر شهدا را خالي نگذاريد

دوشنبه, ۲۶ مرداد ۱۳۹۴
سنگر شهدا را خالي نگذاريد پدرومادرم اگر خداوند متعال منت نهاد و نعمت هايش را برمن به حد كمال رسانيد و پيكر پاره پاره مرا از اين كربلاهاي با شور عشق را بسويتان برگرداندند مطمئن باشيد كه به منتهي درجه آزادي خويش رسيده ام و در اين مدت كه بودم از اينكه نتوانستم حق فرزندي را به جا بياورم انشاءالله اميد عفو دارم اميدوارم كه آن دنيا بتوانم جبران كنم و از بدي كه نسبت به شما كردم مرا ببخشيد.

حاجی جان …

شنبه, ۲۴ مرداد ۱۳۹۴
حاجی جان … حاجی جان …از زمانی‌ که با نذر و نیاز مادر به دنیا آمدی و چراغ روشنی خانه شدی، از عشق به مادر، از اصرارت با نماز اول وقت، از حساسیت به بیت المال مردم، از تحمل سختی‌ها در والفجر ۸، از تاول‌های شیمیایی در بدنت، از خوردن ته‌مانده غذا بسیجیانت، از نماز‌ها و نیاز‌های شب هنگامت ...

دلنوشته ای برای پدر

جمعه, ۲۳ مرداد ۱۳۹۴
دلنوشته ای برای پدر فاطمه بادپا دختر سردار شهید حسین بادپا :شاعری جایی نوشته بود عقل پرسید که دشوار تر از مردن چیست، عشق فرمود که فراق از همه دشوارتر است؛ بگذشت در فراق تو شب های بی شمار هرشب به این امید که فردا ببینمت.بابای من مرد بالابلند دیروز و هزار تکه امروزم، هرگز تصور نمی کردم روزی بیاید که ثانیه ها برایم سالی بگذرد از غم فراقت، روزی بیاید

حبیب ابن مظاهر لشکرثارالله

چهارشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۴
حبیب ابن مظاهر لشکرثارالله   مسئولین بدانند، اگر عهد خود با شهدا را فسخ کنند، یا حقی به نام شهدا از مظلومی پایمال شود، آن ها را نمی بخشیم.این حکومت خون نمی دهد تا شکم ها از مال دنیا پر شود، خون می دهد تا اسلام ناب محّمدی برقرار باشد و عدالت و برابری حاکم شود.

نقش مستوری و مستی

چهارشنبه, ۲۱ مرداد ۱۳۹۴
نقش مستوری و مستی  می گویند پری رو تاب مستوری نداردولی به تجربه برایم ثابت شد که چنین نیست. چند وقتی است هر چه تلاش می کنم تاباگوشه هایی از زندگی و جهادومبارزه شهید حسین امینی برادر بزرگتر شهید حاج احمد امینی  آشنا شوم حسین عزیز ناز میکند وپرده را از روی ماه خویش بالا نمی زند

به بالا