مطالب مرتبط

جبهه بهشت است

شنبه, ۲۶ مهر ۱۳۹۳
جبهه بهشت است تولد فرزند مهدی فرزند جبهه و جنگ بود و وقتی فرزندش متولد شد او در جبهه بود من رفتم از بیمارستان همسرش را مرخص کرده و به خانه آوردم و برایشان گوسفندی کشتم. نامه ای برای مهدی  نوشتم که پسرت به دنیا آمده بیا. و او در جواب نامه نوشت به سلامتی ان شاالله بزرگ می شود. ولی من اینجا کار دارم و جبهه به وجود من نیازمند است

به فرمان امامم

یکشنبه, ۱۳ مهر ۱۳۹۳
به فرمان امامم بسم رب الشهداء و الصدیقین سلام به رهبر کبیر انقلاب اسلامی ایران امام خمینی و با درود به ارواح شهیدان راه حق و آزادی به ویژه سرور شهیدان عالم حضرت ابا عبدالله الحسین(ع) و با درود به تمامی امت قهرمان و شهیدپرور ایران اینجانب رضا عباس زاده فرزند غلامرضا به شماره شناسنامه ۱۹۶ صادره از سه قریه نوق رفسنجان متولد ۱۳۴۲ در نهایت صحت و سلامت بنا به وظیفه شرعی مبادرت به نوشتن این وصیت نامه کردم...
من تا ازدواج نکنم شهید نمیشوم شهید علی پرنده رزمنده گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول (ص) در ۹ دی ماه سال ۱۳۴۷ مصادف با شب عید قربان دیده به جهان گشود. نام پدرش ذوالفعلی بود و نام مادرش منور. او دو برادر بزرگتر از خود داشت به نام های حسین و محمد. علی دوران پرمشقت کودکی را در خانواده ای فقیر ولی پایبند به اصول و مبانی اسلام پشت سر گذاشت.علی دوران مدرسه را درحالی آغاز کرد که نداشتن منزل مسکونی مناسب و فقر مادی، برای او آزار دهنده بود و اینگونه از همان اوان کودکی طعم تلخ فقر را چشید و با سختی های روزگار آشنا شد. او دوران دبستان را با برتری چشمگیری نسبت به سایر همکلاسی های خود پشت سر گذاشت.
برگزاری همایش از اروند رود تا اروند چرخ همایش “از اروند رود تا اروند چرخ” بمناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد فاتحان اروند،امروز پنجشنبه سوم مهر ماه ۱۳۹۳ در کارخانه اروند چرخ شهرستان رفسنجان برگزار شد.
پیغام شهید یوسف الهی به بازماندگان دفاع مقدس به بچه ها بگوئید طوری در مسیر حرکت کنند که بتوانیم دستشان را بگیریم. چند ماه قبل رزمندگان واحدهای اطلاعات عملیات و تخریب لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی والفجر ۸ گرد هم آمدند تا ضمن بیعت مجدد با شهدا یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی دارند...

ازاروند رود تا اروند چرخ

پنج شنبه, ۲۰ شهریور ۱۳۹۳
ازاروند رود تا اروند چرخ مدیر روابط عمومی شرکت اروند چرخ که یک جوان حدودا سی ساله است میگفت: برخی خریداران محصول شرکت اروندچرخ از ما سوال می کنند که چرا اسم شرکت شما اروند چرخ است ؟ شما که در استان کرمان هستید نه استان خوزستان .تا مدتی جوابی در ذهن نداشتیم تا اینکه یک روز به یکی از این سوال کننده ها در پاسخ گفتم : "به این دلیل اسم کارخانه ما اروند چرخ است که تعدادی از جوانان این شهر به فرماندهی سردار شهید حاج احمد امینی باضافه تعدادی از جوانان شهرهای دیگر استان کرمان فاتحان اروند در عملیات غرور افرین والفجر هشت بودند لذا نام کارخانه اروند چرخ است "    
او همان پاسداری است که حضرت امام در موردش فرمود : «ای کاش من هم یک پاسدار بودم » می‌خواهم یادداشتی بنویسم متفاوت با تمامی نوشته‌های پیشین. موضوع این یادداشت، در واقع وصف یک بنده خداست که از مردان بنام روزگار است؛ یعنی برادر پاسدار سرلشکر حاج‌قاسم سلیمانی. این نوشته وصف‌گونه، نه از برای برادر سلیمانی که او نه‌تنها نیاز به توصیف قلمی چون من ندارد، بلکه شاید این نوشتار خاطرش را نیز بیازارد که از پیش عذر تقصیر طلب می‌کنم...

تویی که نمی شناسیمت

شنبه, ۱۵ شهریور ۱۳۹۳
تویی که نمی شناسیمت شهید علی  محمدجعفری هم رزمی که از او وخانواده اش اطلاع چندانی نداریم !!!   همین قدر می دانیم که در نهم آذر ۱۳۴۸، در روستاي گلباف از توابع شهرستان كرمان متولد شد. پدرش محمود، آشپز سپاه بود و مادرش سلطنت نام داشت. تا پايان مقطع راهنمايي درس خواند، سپس به‌عنوان بسيجي در جبهه حضور يافت.از رزمندگان گردان ۴۱۰ غواص بود و نوزدهم دي۱۳۶۵، در شلمچه به شهادت رسيد و پيكر وي در كرمان به‌خاك سپرده شد...

پشتیبان ولایت فقیه باشید

شنبه, ۰۸ شهریور ۱۳۹۳
پشتیبان ولایت فقیه باشید غواص شهيد عليرضا رحمانى در آبان ماه سال ۱۳۴۵ در خانواده‏اى مذهبى و متوسط در تهران ديده به دنيا گشود. تا سن ده سالگى در تهران بود و در سال ۵۵ به همراه خانواده به شهر رفسنجان رفت.  در زمان انقلاب در تظاهرات شركت فعال داشت در مدرسه نيز عليه طاغوت فعاليت می ‏كرد. بعد از پيروزى انقلاب اسلامى و تشكيل بسيج مستضعفين به فرمان حضرت امام خمينى (ره)، او از نيروهاى فعّال بسيج شد و اكثر اوقات فراغت خود را در بسيج (كه در آن زمان در باغ هرندى بود) مى‏گذراند ويا به آموزش اسلحه در مدارس مشغول بود...

پیام تسلیت

جمعه, ۰۷ شهریور ۱۳۹۳
پیام تسلیت با تاثر اطلاع یافتیم جناب آقای حاج محمد عباس زاده پدر بزرگوار سردار شهید رضا عباس زاده اولین فرمانده گردان  ۴۱۰ غواص به دیدار حق شتافت.فرماندهی و رزمندگان گردان ۴۱۰ این ضایعه را به خانواده محترم سردار شهید و بستگان تسلیت عرض کرده علو درجات برای آن مرحوم و صبر برای بازماندگان از درگاه احدیت خواستاریم. قرارگاه رزمندگان گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول (ص) فاتحان اروند

به بالا