اخبار

آزمايش هاي الهي

آزمايش هاي الهي

من مجيد زينلي فتح آبادي فرزند اكبر داراي شماره شناسنامه ۱۹ در چهارم آذرماه ۱۳۳۹ در روستاي فتح آباد یكي از روستاهاي شرق رفسنجان در خانواده نسبتاً متوسطي به دنيا آمد . تحصيلات ابتدايي ام را در همان روستا گذراندم .من با يكي از بچه ها كه متولد يزد ولي بزرگ شده رفسنجان بود آشنا شدم. با صحبت و حرفهايي كه مي زد فهميدم راهي را كه او به من نشان مي دهد، راه خوبي است . كم كم عكسي از آيت الله شهيد صدوقي را برايم آورد و كتابهاي به من معرفي كرد، از جمله كتابهاي شهيد مطهري و شريعتي، خلاصه سال سوم دبيرستان را به پايان رساندم و سال چهارم كه سال تحصيلي ۵۷ و ۵۸ بود، با جريانات انقلاب بيشتر آشنا شدم .

آزمايش هاي الهي

من مجيد زينلي فتح آبادي فرزند اكبر داراي شماره شناسنامه ۱۹ در چهارم آذرماه ۱۳۳۹ در روستاي فتح آباد یكي از روستاهاي شرق رفسنجان در خانواده نسبتاً متوسطي به دنيا آمد . تحصيلات ابتدايي ام را در همان روستا گذراندم .من با يكي از بچه ها كه متولد يزد ولي بزرگ شده رفسنجان بود آشنا شدم. با صحبت و حرفهايي كه مي زد فهميدم راهي را كه او به من نشان مي دهد، راه خوبي است . كم كم عكسي از آيت الله شهيد صدوقي را برايم آورد و كتابهاي به من معرفي كرد، از جمله كتابهاي شهيد مطهري و شريعتي، خلاصه سال سوم دبيرستان را به پايان رساندم و سال چهارم كه سال تحصيلي ۵۷ و ۵۸ بود، با جريانات انقلاب بيشتر آشنا شدم . تا اينكه من هم توانستم عكس امام و آيت الله صدوقي را بين بچه ها پخش كنم. خوب يادم هست كه وقتي مي خواستيم عكس به يكي از بچه ها بدهيم كتابش را به بهانه اي از او مي گرفتيم و بعد عكس را در بين آن گذاشته و به او بر مي گردانديم و به او مي كفتيم اول كتابت را نگاه كن بعد اگر به كسي خواستي بده. خلاصه تا اينكه كم كم نهال انقلاب علني گذاشته شد و توانستيم بچه ها را روش كنيم.

شهيد حاج مجيد زينلي از سرداران سرافراز جنگ تحميلي و از فرماندهان شجاع گردان ۴۱۸ لشكر پيروز ثارالله بود كه پس از سالها حضور مستمر در جبهه هاي نبرد (۱۳۶۷- ۱۳۶۱) و مجاهدتهاي فراوان سرانجام در تاريخ سوم مرداد ماه ۱۳۶۷ در منطقه شلمچه به فيض عظماي شهادت دست يافت و به ديدار معبود شتافت و به برادر شهيدش پيوست.

وصيت نامه شهيد مجيد زينلي فتح آبادي

با سلام و درود بيكران بر شهيدان راه حق و حقيقت كه با ايثار خونشان حيات نويني را در جامعه اسلامي ما گشودند. شهيداني كه همچون شمع محفل بشريت مي سوختند و گرما و نورشان تداوم بخش انقلاب شكوهمندمان گرديد و انقلابي را در ضمير مان به وجود آوردند كه هيچ نيروي مادي و باطلي قادر به چنين چيزي نخواهد بود . آناني كه راهي يافتند و با آگاهي و بصيرت كامل آن راه را كه همان راه انبياء خدا مي باشد طي نمودند و به قله رفيع شهادت رسيدند و به بقاء معبود خود شتافتند و اميد آن است كه ما نيز رهروان راه پاك و اصيل باشيم . انشاء الله …

پدر و مادر گرامي و بزرگوارم انسان هميشه در معرض آزمايشهاي الهي قرار دارد و بايد هميشه كوشش كند تا از اين امتحانات الهي سرافراز بيرون آيد. اين بار  خداوند با امتحان ديگري شما را آزمايش مي كند تا روز قيامت به شما ثابت كند چقدر صبور بوده ايد

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هجده + 3 =

همچنین ببینید
بستن
بستن
بستن