اخبار

برگزاری همایش از اروند رود تا اروند چرخ

برگزاری همایش از اروند رود تا اروند چرخ

همایش “از اروند رود تا اروند چرخ” بمناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد فاتحان اروند،امروز پنجشنبه سوم مهر ماه ۱۳۹۳ در کارخانه اروند چرخ شهرستان رفسنجان برگزار شد.

برگزاری همایش از اروند رود تا اروند چرخ

همایش “از اروند رود تا اروند چرخ” بمناسبت هفته دفاع مقدس و به یاد فاتحان اروند،امروز پنجشنبه سوم مهر ماه ۱۳۹۳ در کارخانه اروند چرخ شهرستان رفسنجان برگزار شد. این همایش با حضور مدیران دولتی، نظامی و صنعتی از سراسر استان کرمان و رفسنجان و خانواده های معظم شهدای گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول(ص) در محل کارخانه اروند چرخ رفسنجان برگزار گردید.

در این مراسم که به منظور گرامیداشت بزرگ مردان فاتح اروند رود برگزار گردید، اعضای گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول(ص) رفسنجان به بیان خاطرات خود پرداختند.

قرار گاه رزمندگان گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول (ص) فاتحان اروند

فایل ضمیمه

فایل ضمیمه برگزاری همایش از اروند رود تا اروند چرخ

کلمات کلیدی

گردان ۴۱۰ غواص ، اروند رود ، اروند چرخ مجموع کل امتیاز : ۱۵ تعداد آراء : ۳ مجموعه : خبر ایجاد شده توسط : جلیل شعبانی شماره خبر :  ۶۶۱ تاریخ ایجاد :  پنج شنبه, ۰۳ مهر ۱۳۹۳ تاریخ به روز رسانی :  جمعه, ۰۴ مهر ۱۳۹۳ بازدید :  ۳۴۰۸ بازدید

پیغام شهید یوسف الهی به بازماندگان دفاع مقدسپیغام شهید یوسف الهی به بازماندگان دفاع مقدس

به بچه ها بگوئید طوری در مسیر حرکت کنند که بتوانیم دستشان را بگیریم.

چند ماه قبل رزمندگان واحدهای اطلاعات عملیات و تخریب لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی والفجر ۸ گرد هم آمدند تا ضمن بیعت مجدد با شهدا یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی دارند…

پیغام شهید یوسف الهی به بازماندگان دفاع مقدس

به بچه ها بگوئید طوری در مسیر حرکت کنند که بتوانیم دستشان را بگیریم.

چند ماه قبل رزمندگان واحدهای اطلاعات عملیات و تخریب لشکر ۴۱ ثارالله در دوران دفاع مقدس در منطقه عملیاتی والفجر ۸ گرد هم آمدند تا ضمن بیعت مجدد با شهدا یاد و خاطره آن عزیزان را گرامی دارند.

یکی از این یادگاران که در واحد اطلاعات-عملیات لشکر ثارالله خدمت می کرد؛ دکتر مهدی شفازند می باشد که در همین سفر؛ شب هنگام؛ عارف شهید حسین یوسف الهی را در خواب می بیند در حالی که نورانیت عجیبی در او مشاهده می شود؛ خطاب به مهدی می گوید: به بچه ها بگوئید طوری در مسیر حرکت کنید که بتوانیم دستتان را بگیریم و از مسیر منحرف نشوید.

شهید محمد حسین یوسف الهی

قائم مقام فرمانده واحداطلاعات وعملیات لشگر ۴۱ثارالله (سپاه پاسداران انقلاب اسلامی)

در سال ۱۳۴۰ هجری شمسی در شهر «کرمان» متولد شد، پدرش فرهنگی بود و در آموزش و پرورش خدمت می کرد. محیط خانواده کاملا فرهنگی بود و همه فرزندان از همان کودکی با حضور در مساجد و جلسات مذهبی با اسلام و قرآن آشنا می شدند . علاقه زیاد و ارتباط عمیق محمد حسین با نهج البلاغه نیز ریشه در همین دوران دارد. در روزهای انقلاب محمد حسین دبیرستانی بود و حضوری فعال داشت و یکی از عاملان حرکتهای دانش آموزان در شهر کرمان بود. آغاز جنگ عراق علیه ایران در لشکر ۴۱ ثارالله واحد اطلاعات و عملیات به فعالیت خود ادامه داد و بعدها به عنوان جانشین فرمانده این واحد انتخاب شد. در طول جنگ پنج مرتبه به سختی مجروح شد و بالاخره آخرین بار در عملیات والفجر هشت به دلیل مصدومیت حاصل از بمبهای شیمیایی در بیست و هفتم بهمن ماه سال ۱۳۶۴ در بیمارستان لبافی نژاد تهران به وجه الله نظر کرد. زندگی سراسر معنوی او برای همه کسانی که اهل حق و حقیقت اند درسی ابدی و انسان ساز است

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

15 − 10 =

همچنین ببینید
بستن
بستن
بستن