اخبار

بهشت را به بها دهند؛ نه به بهانه

شهید مسعود باقری

بسم الله الرحمن الرحیم
ان الله یحب الذین یقاتلون فی سبیله کانهم بنیان مرصوص
ضمن عرض سلام خالصانه و از صمیم قلب خدمت یگانه منجی و ناجی بزرگوار حضرت بقیه الله الاعظم امام زمان روحی و ارواحنا العالمین لتراب مقدمه له الفدا و دعای عاجزانه برای طول عمر و سلامتی نایب بزرگوار و برحق امام زمان(عج) منجی محرومین و مستضعفین جهان از زیر یوغ بندگی طواغیت و حکام مستکبر شرق و غرب.
امت مسلمان و قهرمان چه نشسته اید و نشسته ایم، بکوشیم برای خدا و زمینه ای را که برای نجاتمان از آتش عذاب و ذلت فراهم شده قدر دانسته و در راه خدا تلاش کنیم و در راهش مبارزه و جهاد که بهشت را به بها بدهند نه به بهانه.
من به آن عده محدود عرض می کنم بخدا پشیمان می شوید اگر در دنیا کسی شما را مورد مجازات قرار ندهد در آن دنیا شرمنده و غمگین خواهید شد و دیگر پشیمانی سودی ندارد. کمی به خود آمده و به سیل خروشان امت اسلام بپیوندید که عاقبت بدی در انتظار شماست. قدری هم جسارتا با امت حزب الله درد دل کنم، عزیزانم رمز پیروزی ما وحدت کلمه و اطاعت محض از مقام معظم رهبری است. ما که تازه مسلمان نیستیم وظیفه شرعی و الهی ما از ابتدای تکلیف، حمایت جانی و مالی از اسلام بوده. حال اگر در گذشته از این وظیفه غافل بوده ایم فعلا به برکت وجود امام عزیزمان و با زنگ خطر ایشان از خواب بیدار شده و سرنوشت مان بدست خودمان رقم زده می شود. هر کس در هر مقام و هر لباسی بخواهد رابطه شما با مقام معظم رهبری را قطع کرده و به وحدت و انسجام شما خدشه وارد کند او را بشدت سرکوب کنید و نگذارید این دشمنان شرف و آزادی و اسلام به درخت تنومند اسلام که ثمره خون شهیدان است آسیب برسانند. توطئه های دشمنان رهبری را در نطفه خفه کرده و مجال نفس کشیدن به آنها ندهید.
عزیزان جبهه ها را گرم نگه دارید حضور در صحنه داشته باشید و هر کدام از شماها خود باید یک امر به معروف و نهی از منکر باشید اگر بخواهید از خون شهیدان پاسداری کنید. پیروزی به فضل الهی نزدیک است تا فتح کربلا اندک زمانی بیشتر نمانده است. امیدواریم که روزی ملت در صحن اباعبدالله الحسین(ع) برای عزیز فاطمه عزاداری کرده و یادی از شهیدان بنمایند. در خاتمه از خداوند سبحان پیروزی هر چه سریعتر رزمندگان اسلام فرج هر چه سریعتر آقا امام زمان(عج) و سلامتی و طول عمر امام امت و سایر علمای متعهد اسلام را از خداوند بزرگ مسئلت دارم.

پی نوشت : شهید والامقام مسعود باقری
تاریخ تولد : سال ۱۳۳۸ رفسنجان
تاریخ شهادت : چهارم دی ماه سال ۱۳۶۵ عملیات کربلای چهار ،جزیره ام الرصاص

هدیه به روح مطهرش صلوات

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

هفده + یک =

بستن
بستن