اخبار

« شهیدان فردای قیامت از همگی بازخواست خواهند کرد »

شهیدناصرحیدرپور

وصیت نامه شهید والا مقام ناصر حیدرپور ، رزمنده دلاور گردان ۴۱۰ غواص حضرت رسول(ص) لشگر ۴۱ ثارالله

بسم الله الرحمن الرحیم
امت شهیدپرور و ایثارگر پیرو خط امام، ضمن عرض سلام امیدوارم که از درگه لطف و رحمت خداوند مهربان برای اینجانب حقیر و عاصی طلب آمرزش و مغفرت کنید و توصیه‌ام به شما این است که در همه حال پشتیبان ولایت فقیه باشید و هرچه بیشتر وحدت و اتحاد اسلامی خویش حفظ کنید.

خصوصاً به شما سفارش می‌کنم که نمازهای جمعه را هرچه باشکوه‌تر برگزار کنید که این نمازهای جمعه هستند که پشت استکبار را می‌شکند. مبادا خدای ناکرده وسوسه‌های شیاطین و منافقین و دست‌های جنایتکار و تفرقه‌افکن عمال داخلی استکبار در شما اثر کند.

مبادا شما را نسبت به انقلاب و اسلام دلسرد و سست گرداند بلکه تو دهن هر منافق و بی‌تفاوت و کسانی که به این انقلاب و خون شهدا ریشخند می‌زنند، بزنید و بدانید تا وقتی در خط ولایت فقیه و پشتیبان روحانیت مبارز در خط امام باشید و الله هیچ قدرتی نمی‌تواند آنها را شکست دهد.

قبل از پیروزی انقلاب را در نظر بیاورید که چقدر ذلیل و خوار بودیم و ما هیچ گونه اراده‌ای از خود نداشتیم

ای مردم شعارمان قبل از پیروزی انقلاب را در نظر بیاورید که چقدر ذلیل و خوار بودیم و فساد و بدبختی تمامی مملکت اسلامی را فراگرفته بود و چگونه جوانان ما در منجلاب فساد غوطه‌ور بودند و ما هیچ گونه اراده‌ای از خود نداشتیم و تمام تصمیماتمان را ابر‌قدرت‌ها برایمان می گرفتند و مطیع امر استکبار بودیم.
حال را در نظر بگیرد که چگونه به برکت وجود امام عزیز و انقلاب اسلامی عزت و عظمت پیدا کردیم و پس از قریب هفت سال مبارزه نابرابر روز به روز به قدرت و شوکت انقلاب اسلامی افزوده می‌شود و امروز ایران اسلامی به عنوان یک قدرت بزرگ جهانی مطرح است و ببینید که چگونه استکبار جهانی با خواری و ذلت سعی می‌کند به هر نحوی که شده به ما نزدیک شود و با ما رابطه برقرار کند و همه کشورها رابطه با جمهوری اسلامی را برای خود یک موفقیت بزرگ می‌دانند.
بدانید که این همه نعمت و عزت و شرف و بزرگی همگی از برکت وجود امام عزیز و خون‌های به ناحق ریخته شده، شهیدانمان می‌باشد.

مبادا خدای ناکرده ظواهر زودگذر و زرق و برق فانی دنیا یا پست و مقام و جاه طلبی فریبتان دهد و پشت به امام و اسلام کنید و پا روی خون شهدا بگذارید که این شهیدان فردای قیامت از همگی شما بازخواست خواهند کرد.

از آنجا که این حقیر رفتن به جبهه را وظیفه شرعی خود می‌دانستم و بنا به فرموده رهبر عزیز هر کسی که می‌تواند سلاح بدست بگیرید، باید به جبهه رود. لذا برای دفاع از اسلام و برای پاسداری از خون شهیدان و لبیک گفتن به ندای نائب بحق امام زمان(عج) عازم جبهه شدم.

ای مردم شهیدپرور! خدا می‌داند که قطعه قطعه خاک وطن اسلامیمان با ریخته شدن خون شهیدی آزاد شده و حفظ گردیده است و فضای مملکت اسلامیمان فضایی ملکوتی و محل نزول فرشتگان رحمت الهی و این مملکت امام زمان(عج) می‌باشد.
پس بخاطر خدا با تمامی مشکلات و کمبودها و سختی‌ها بسازید و بدانید که این مسائل همه وسیله آزمایش و امتحان ما هستند. مبادا خدای ناکرده در این امتحان عظیم الهی مردود شویم که فردای قیامت جواب خون شهیدان را دادن خیلی مشکل است.

مبادا خدای ناکرده بخواهید باخون شهیدان برای خود پست و مقام درست کنید که پیام همگی شهیدان در لحظه جان دادن این است که ما می‌رویم تا اسلام و قرآن بماند. ما می‌رویم تا ایثار و گذشت و فداکاری و آزادگی بماند، ما می‌رویم تا انقلاب خونین حسینی بماند، ما می رویم تا بشریت از خواب گران غفلت بیدارشود، ما می‎رویم تا چهره کریه استکبار رو شود، ما می‌رویم تا ریشه هرچه نفاق و کفر و الحاد و تبعیض و ظلم و ستم است، کنده شود.

امیدوارم که خداوند به همگی شما توفیق انجام وظیفه و خدمت به اسلام و مسلمین و ثابت قدم بودن در صراط مستقیم و ایثار و فداکاری در راه خدا عنایت فرماید و عاقبت همگی‌مان را ختم بخیر گرداند و به عنوان آخرین پیام به شما تاکید می‌کنم که امام را تنها نگذارید.

ولادت : ۲۷ تیرماه ۱۳۴۵ رفسنجان
شهادت : ۱۹ دی ماه ۱۳۶۵ شلمچه ، کربلای پنج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار + یازده =

همچنین ببینید
بستن
بستن
بستن