اخبار

کشتی انقلاب در دریای خون ما

شهید رضا حسن زعیم

وصیت نامه غواص دلاور گردان ۴۱۰ حضرت رسول (ص) شهیدرضا حسن زعیم

” بسم رب الشهداء والصدیقین ”

ومن یقاتل فی سبیل الله فیقتل اویغلب فسوف نوءتیه اجرا “عظیما
سپاس خداوند رحمن و رحیم که جهان را آفرید وموجودات را خلق نموده و به هر چیز اندازه ای و مقداری عطا فرمود.
سلام بر اولیا الله ،سلام بر رسول الله و سلام بر ائمه اطهار که با رهبری و ولایت خود و نثار خون وجان خویش این امت را هدایت نمودند.
درود بر شهیدان همیشه شاهد ، این زندگان دو عالم که با نثار خون خود درخت تنومند اسلام را از صدر تا حال آبیاری نمودند.
بارالها !‌ شاهد باش از همه زندگی گذشتیم و حیاط ناپایدار دنیا را به بقاءجاوید آخرت فروختم و در راه تو خالصانه به جبهه آمدم وجان خود را در این رسالت بزرگ ارزانی راهت نمودم.
خداوندا بحق اولیائت وانبیائت ومشتاقان درگاهت از گناهانم درگذر و قلم عفو بر آنان بکش زیرا تو ارحم الراحمین هستی ومن به فضل وکرامتت امیدوارم وهمواره دعا میکردم ،خدایا با من به فضلت رفتار کن نه با عدالتت ، آمین.
سلام بر تو امام عزیزم ،ای نجات بخش انسانها ای یاریگر مظلومان و ای ابراهیم زمان ، سلام بر تو ای اسطوره مقاومت ای که از درون خانه ای محقر در نجف ، از فرسنگها راه دور و از میان شنزارهای عراق فریاد بر آوردی واسلام را حیاتی دوباره دادی.
ای امام بنا به امر و فرمانت که فرمودی جوان ها داوطلبانه به جبهه بروند و مسئله جنگ را زودتر حلش کنند ، مشتاقانه به عشق لقاءالله به جبهه آمدم وتا سر حد توان در اجرای فرمانت که امر مولایم صاحب الزمان است کوشیدم ،امام بزرگوارم برایم دعا کن که خداوند شهادت مرا مورد قبول درگاهش واقع سازد.

امت مسلمان وحزب الله !

آگاه باشید که مسئولیت بس سنگینی به عهده ی شماست من نیز رفتم وخونم به دریای خون شهداءپیوست وشما عهده دار هدایت کشتی حامل انقلاب بر دریای خون ما هستید.
مبادا در انجام وظیفه سستی کنید ، مبادا از امر ولایت سرپیچی نمائید گوش به فرمان امام باشید که هزاران نفر رزمنده تا آخرین دقایق حیات خود برایش دعا کردند واز خدا طول عمرش را تا ظهور آقا صاحب الزمان خواستار شدند .مردم بدانید که مقام دنیا قلیل است بدانید و آگاه باشید که اگر از مرگ بگریزید مرگ زودتر به سراغتان خواهد آمدو هر کجا که باشید دنبال شماست.
“کل نفس ذائقة الموت”
هر کسی طعم مرگ را خواهد چشید. پس مبادا اولاد واموال ودزیور دنیا فریبتان دهد و آخرت خود را خراب کنید و دنیای ناپایدار را آباد. دنیا را چون کاروانسرائی بدانید که دمی چند در آن مهمانید
آیا در مسافرت ، مسافر خانه را آباد میکنید یا به فکر منزل اصلی خود در وطن هستید پس ای مردم به فکر آخرت باشید ،”الدنیا مزرعة الاخرة” هر چه در این دنیا بکارید در آخرت همان را درو خواهید نمود
مادران وپدران حزب الله !فرزندان خود را از جبهه منع نکنید که فردا جوابی در حضور اباعبدالله و رسول اکرم نخواهید داشت . ای جوانان ، علی اکبر در میدان نبرد شهید شده مبادا در رختخواب ذلت بمیرید . ای مردان خدا ، مولایتان علی (ع) در محراب به شهادت رسید مبادا شیعه علی درخواب بمیرد.
در پایان از همگی طلب عفو دارم .
تاریخ ولادت :
نهم مهرماه ۱۳۴۷ کرمان
تاریخ شهادت :
۱۹ دی ماه ۱۳۶۵ شلمچه ، کربلای پنج

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 9 =

همچنین ببینید
بستن
بستن
بستن